fbpx

Veikala noteikumi

Veikala noteikumi

1. Šie noteikumi ir distances vienošanās starp SIA Nurme bar, adrese Avotu iela 53, Rīga, LV-1009, Latvija (turpmāk tekstā – VEIKALS), un personu, kura veic pasūtījumu vietnē nurmebeer.com (turpmāk tekstā – PIRCĒJS). Noteikumi ir spēkā no 2020. gada 1. aprīļa. 

2. Saņemot preci, PIRCĒJAM ir jābūt gatavam apliecināt, ka viņš ir vismaz 18 gadus vecs, uzrādot derīgu pasi vai ID karti. Ja PIRCĒJS atsakās VEIKALA kurjeram uzrādīt savu identitāti apliecinošu dokumentu vai nav sasniedzis minēto vecumu, VEIKALS viņam preces neizsniedz un pasūtījumu anulē.

3. Alkoholisko dzērienu piegādi VEIKALS veic laikā no plkst 8 līdz 22.

4. Visu preču cenas ir norādītas EUR ar iekļautiem nodokļiem un nodevām. Par tām iespējams norēķināties tiešsaistē ar bankas karti.

5. Pēc maksājuma saņemšanas VEIKALS elektroniski nosūta PIRCĒJAM rēķinu ar informāciju par pirkumu, kas kalpo kā pirkumu apliecinošs dokuments. 

6. VEIKALS preces piegādā Latvijā, Lietuvā, Igaunijā uz pircēja norādīto saņemšanas adresi. PIRCĒJS ir atbildīgs par to, ka viņa norādītā adrese un kontaktinformācija ir korekta. Ja adrese vai cita informācija ir norādīta kļūdaini vai nepilnīgi, kā rezultātā VEIKALA kurjers nav varējis preci piegādāt, VEIKALAM ir tiesības lūgt PIRCĒJU apmaksāt atkārtotu preces piegādi.

7. Piegādes cena ir atkarīga no piegādes adreses. Rīgas pilsētas teritorijā un adresēs ar sekojošiem pasta indeksiem: LV2107, LV2101, LV2167, LV2166, LV2108, LV2169, LV2121,, LV2118, LV2130, LV2119, piegāde pirkumiem līdz 20 EUR ir noteikta 2,5 EUR apmērā, savukārt pirkumiem no 20 EUR tā ir bez maksas. Pārējā Latvijas teritorijā, kā arī Lietuvā un Igaunijā piegāde tiek veikta ar Omniva kurjeru starpniecību, un tās cena ir 7 EUR. Visas piegādes cenas ir norādītas ar iekļautiem nodokļiem un nodevām.

8. VEIKALS piedāvā PIRCĒJAM arī iespēju saņemt iegādātās preces bez piegādes maksas, pašam atnākot uz SIA Nurme bar struktūrvienību Rīgā, Avotu ielā 53, no trešdienas līdz sestdienai (ieskaitot) no plkst. 17:30 līdz 22:00. 

9. VEIKALS apņemas piegādāt PIRCĒJAM nopirktās preces ne vēlāk kā 14 dienu laikā no iegādes brīža. Jāņem vērā, ka tas ir maksimālais piegādes laiks, un vairums pirkumu tiks piegādāti 1-3 dienu laikā.

10. Ja iegādātā prece VEIKALA kļūdas dēļ nav noliktavā, VEIKALS sazinās ar PIRCĒJU un piedāvā viņam ekvivalentu preci par līdzvērtīgu summu vai atgriež naudu.

11. PIRCĒJAM ir tiesības 14 dienu laikā no preces saņemšanas brīža no tās atteikties un atgriezt VEIKALAM, ar nosacījumu, ka prece ir tās sākotnējā stāvoklī, t.i., neatvērta un nesabojāta. Ar atgriešanu saistītos izdevumus sedz PIRCĒJS. Atteikuma gadījumā PIRCĒJS aizpilda un VEIKALAM elektroniski nosūta veidlapu https://likumi.lv/ta/id/266462#piel0 uz epasta adresi [email protected]

12. Ja PIRCĒJS pēc preces saņemšanas konstatē, ka prece ir bojāta vai tai ir defekts, PIRCĒJAM nekavējoties jāinformē par to VEIKALS, rakstot uz epasta adresi [email protected], lai vienotos par bojātās preces aizstāšanu ar identisku vai līdzvērtīgu preci, vai, ja tas nav iespējams, par naudas atgriešanu. VEIKALS apņemas sniegt atbildi 14 dienu laikā.

13. Ja VEIKALS, veicot izpēti, konkrētajai precei nekonstatē bojājumus vai defektus un atsaka tās maiņu vai naudas atgriešanu, PIRCĒJAM ir tiesības izmantot normatīvajos aktos paredzētās ārpustiesas strīdu risināšanas iespējas, informējot par to VEIKALU uz iepriekšminēto epasta adresi.